"Мақтарал ауданының коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін бекіту туралы" Мақтарал ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 1274 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 526 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 8 бабына, Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті басшысының орынбасары Б.Алипбектің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 2-26-3/1435 хатына, Мақтаарал ауданының прокуроры әділет кеңесшісі Н.Боранбаевтың 2015 жылғы 26 сәуірдегі № 2-1209-15-02736 наразылығына сәйкес Мақтарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мақтарал ауданының коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін бекіту туралы» Мақтарал ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 1274 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2904 тіркелген, 2014 жылғы 15 желтоқсанында «Мақтаарал» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Әбжановқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                С.Тұрбеков

О признании утратившим силу постановление акимата Мактааральского района от 21 ноября 2014 года № 1274 "Об утверждении порядка расчета ставки арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества Мактааральского района"
Постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 6 мая 2015 года № 526
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», согласно письма заместителя начальника Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Б. Алипбека № 2-26-3/1435 от 5 мая 2015 года и протеста прокурора Мактараальского района советника юстиций Н. Боранбаева № 2-1209-15-02736 от 26 апреля 2015 года, акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мактааральского района от 21 ноября 2014 года № 1274 «Об утверждении порядка расчета ставки арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества Мактааральского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2904, опубликовано 15 декабря 2014 года в газете «Мактаарал»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абжанова А.
Аким района                                С.Турбеков