Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 мамырдағы № 42-252-V "Мақтаарал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52-342-V шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 мамырдағы № 42-252-V «Мақтаарал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3157 тіркелген, 2015 жылғы 22 мамырдағы «Мақтаарал» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Э.Темірбаева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    О.Дәндібаев

О признании утратившим силу решения Мактааральского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 42-252-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Мактааральскому району"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 52-342-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Мактааральского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 42-252-V «Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Мактааральскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3157, опубликовано 22 мая 2015 года в газете «Мақтаарал»).
Председатель сессии
районного маслихата:                       Э.Темирбаева
Секретарь районного
маслихата:                                 О.Дандибаев