Аудан әкімдігінің 11.12.2013 жылғы "Ордабасы ауданы әкімі аппаратының, аудан әкімі аппараты және қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" № 618 қаулысын күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 581 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы «Ордабасы ауданы әкімі аппаратының және аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» № 618 қаулысының (облыстық Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 2440 нөмерімен тіркелген, аудандық «Ордабасы оттары» газетінде 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 52 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
Аудан әкімі                                С.Сапарбаев

Об признании утратившим силу постановлений районного акимата от 11 декабря 2013 года № 618 "Об утверждении Правил Служебной этики государственных служащих аппарата акима Ордабасынского района и исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета"
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 10 декабря 2015 года № 581
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района № 618 от 11 декабря 2013 года «Об утверждении Правил Служебной этики государственных служащих аппарата акима Ордабасынского района и исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета» (зарегистрировано от 18 декабря 2013 года под № 2440 в департаменте Юстиции Южно-Казахстанской области, опубликовано в районной газете «Ордабасы оттары» № 52 от 28 декабря 2013 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Садирмека.
Аким района                                С.Сапарбаев