Қарамұрт ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 12 "Қарамұрт ауыл округі Ш.Мирзалиев көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы Қарамұрт ауыл округі әкімінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 94 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 21-1 және 40 бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 01-04/131 санды ұсыныс хатына негізінде Қарамұрт ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарамұрт ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 12 "Қарамұрт ауыл округі Ш.Мирзалиев көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 22.04.2015 жылы № 3151 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Қарамұрт ауылдық
округі әкімі А.Мамадабаев

О признании утративщими силу Решение акима Карамуртского сельского Округа от 10 апреля 2015 года № 12 "Об устанновлении ограничительных мероприятий на улице Ш.Мирзалиева сельского округа Карамурт"
Решение акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 26 июня 2015 года № 94
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казакстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казакстан", статьей 21-1 и 40 Закона Республики Казакстан "О нормативныз правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно –санитарного инспектора Сайрамсой районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казакстан от 25 июня 2015 года № 01-04/131 аким Карамуртского сельского округа РЕШИЛ:
1. Прзнать утратившим силу решения акима Карамуртского сельского округа от 10 апреля 2015 года № 12 "Об устанновлении ограничительных мероприятий на улице Ш.Мирзалиева сельского округа Карамурт" (зарегистирировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22.04.2015 года № 3151).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Карамуртского
сельского округа А.Мамадабаев