"Жаңартылатын энергия көздерін пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдардың тізбесіне энергия өндіруші ұйымдарды қосу үшін қажетті құжаттар тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 19 тамыздағы № 3 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 448 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жаңартылатын энергия көздерін пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдардың тізбесіне энергия өндіруші ұйымдарды қосу үшін қажетті құжаттар тізбесін айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 19 тамыздағы № 3 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 9709 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 249 (28472) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Жаңартылатын энергия көздері департаменті осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апта мерзімде оның көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оған қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Министр                                  В. Школьник

О признании утратившим силу приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 19 августа 2014 года № 3 "Об определении Перечня необходимых документов для включения энергопроизводящих организаций в перечень энергопроизводящих организаций, использующих возобновляемые источники энергии"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 448
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 19 августа 2014 года № 3 «Об определении Перечня необходимых документов для включения энергопроизводящих организаций в перечень энергопроизводящих организаций, использующих возобновляемые источники энергии» (зарегистрированный в Государственном реестре нормативных правовых актов за № 9709, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 23 декабря 2014 года, № 249 (27870)).
2. Департаменту по возобновляемым источникам энергии Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить направление копии настоящего приказа в недельный срок со дня его подписания в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    В. Школьник