Риддер қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы N 40/14-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылсын:
1) Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 26/12-V "Тұқым шаруашылығын қолдауға арналған субсидиялау бойынша қалалық комиссиясының дербес құрамын бекіту туралы шешімі;
2) Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 01 сәуірдегі № 32/25-V "Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 14/6-ІV шешімінің қолданысын тоқтату туралы" шешімі.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Осы шешімнің 1 тармағының 2) тармақшасы 2015 жылдың 14 шілдесінде туындаған құқықтық қарым-қатынасқа таратылады.
Кезекті сессияның төрағасы Б. КЗЫКЕЕВ
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО

Об отмене некоторых решений Риддерского городского маслихата
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года N 40/14-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить следующие решения Риддерского городского маслихата:
1) решение Риддерского городского маслихата от 29 октября 2014 года № 29/12-V "Об утверждении персонального состава городской комиссии по субсидированию на поддержку семеноводства";
2) решение Риддерского городского маслихата от 01 апреля 2015 года № 32/25-V "О приостановлении действия решения Риддерского городского маслихата от 23 января 2009 года №14/6-IV".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Подпункт 2) пункта 1 настоящего решения распространяется на правоотношения возникшие с 14 июля 2015 года.
Председатель сессии Б.КЗЫКЕЕВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО