"Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2013 жылғы 30 шілдедегі № 438 қаулының күші жойылған деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 480 қаулысы
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 2-1 бабының 1-тармағының негізінде, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 шілдедегі № 438 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 29 тамызда № 3051 болып тіркелген, аудандық "Огни Прииртышья" газетінің 2013 жылғы 10 қыркүйектегі № 71, "Ақ Бұлақ" газетінің 2013 жылғы 10 қыркүйектегі № 71 сантарында жарияланған ) күші жойылған деп танылсын.
Глубокое ауданының әкімі А. Бекбосынов

О признании утратившим силу постановления от 30 июля 2013 года № 438 "Об определении мест для размещения агитационных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов"
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 480
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Постановление Глубоковского районного акимата от 30 июля 2013года № 438 "Об определении мест для размещения агитационных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 августа 2013 года № 3051, опубликованное в районных газетах "Огни Прииртышья" от 10 сентября 2013 года № 71, "Ак Булак" от 10 сентября 2013 года № 71) признать утратившим силу.
Аким Глубоковского района А. Бекбосынов