Біржан ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 31 қазандағы "Біржан ауылдық округіндегі Қуаныш ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" №1 шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Біржан ауылдық әкімінің 2017 жылғы 30 қарашадағы № 2 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының ұсынысының негізінде, Біржан ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Біржан ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 31 қазандағы "Біржан ауылдық округіндегі Қуаныш ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" №1 (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3573 нөмірімен 2014 жылғы 05 желтоқсанда тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2014 жылғы 13 тамызындағы № 64 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С.Молдашев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зайсан ауданының бас мемлекеттік
ветеринариялық-санитарлық
инспекторы С.Қожекенов

О признании утратившим силу решение акима Биржанского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Куаныш Биржанского сельского округа" №1 от 31 октября 2014 года
Решение акима Биржанского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2015 года № 2
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 пункта 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района, аким Биржанского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Биржанского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Куаныш Биржанского сельского округа" №1 от 31 октября 2014 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3573, опубликовано за № 64 в районной газете "Достық" от 13 августа 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Биржанского сельского округа С.Молдашев
"СОГЛАСОВАНО"
Главный государственный ветеринарно-
санитарный инспектор Зайсанского
района С.Қожекенов