Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы ""Күршім ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 93 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 сәуірдегі N 119 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31- бабының 2 - тармағына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы "Күршім ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы № 93 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы А.Әбілмәжіновке жүктелсін.
3. Қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енеді.
Күршім ауданының әкімі        А.Сеитов

О признании утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 93 от 16 марта 2015 года ""Об утверждении положения о государственном учреждении "отдел сельского хозяйства Курчумского района"
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 06 апреля 2015 года № 119
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 93 от 16 марта 2015 года "Об утверждении положения о государственном учреждении "отдел сельского хозяйства Курчумского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А.Абилмажинову.
3. Постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Курчумского района А.Сеитов