Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі "Жануарларды, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты алып қоюсыз міндетті залалсыздандыру (зарарсыздандыру) және қайта өндеу кезінде құнын өтеу туралы" № 308 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 259 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Занының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі "Жануарларды, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты алып қоюсыз міндетті залалсыздандыру (зарарсыздандыру) және қайта өндеу кезінде құнын өтеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №2698 болып енгізілген) № 308 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Р.Сагандыков

О признании утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района № 308 от 7 сентября 2012 года " О возмещении стоимости при обязательном обезвреживании (обеззараживании) и переработке без изъятия животных, продукции и сырья животного присхождения"
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 12 октября 2015 года № 259
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстана от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района №308 от 7 сентября 2012 года "О возмещении стоимости при обязательном обезвреживании (обеззараживании) и переработке без изъятия животных, продукции и сырья животного присхождения" (зарегистрировано в реестре государственной регистратции нормативно-правовых актов за № 2698 от 9 октября 2012 года).
2. Настоящее постановления вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акима района Р. Сагандыков