Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі " Көкпекті ауданының Кокжайық селолық округінің "Рустам" шаруа қожалығы бойынша шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринарлық режим белгілеу туралы " № 178 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 350 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі " Көкпекті ауданының Кокжайық селолық округінің "Рустам" шаруа қожалығы бойынша шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринарлық режим белгілеу туралы " № 178 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 10 тамыздағы № 4093 болып тіркелген, аудандық "Жұлдыз" "Новая жизнь" газетінің 2015 жылғы 5 шілдедегі № 53 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Р.Сагандыков

О признании утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 27 июля 2015 года № 178 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на КХ "Рустам" Кокжайыкского сельского округа Кокпектинского района"
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 350
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 27 июля 2015 года №178 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на КХ "Рустам" Кокжайыкского сельского округа Кокпектинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4093 от 10 августа 2015 года, опубликовано в районной газете "Жұлдыз" "Новая жизнь" от 5 июля 2015 года № 53).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р.Сагандыков