Үржар ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы "2015 жылы қоғамдық жұмыстарды Ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" № 567 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы N 693 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы "2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 3654 болып тiркелген, 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 15-16 "Уақыт тынысы/Пульс времени" аудандық газетінде жарияланған) № 567 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Үржар ауданы әкімінің аппарат басшысы Н. Қараталовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Зайнулдин

Об утрате силу постановление акимата Урджарского района от 31 декабря 2014 года № 567 "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году"
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года № 693
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 31 декабря 2014 года № 567 " Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3654 от 26 января 2015 года, опубликовано в газете "Уакыт тынысы/ Пульс времени" от 29 январе 2015 года № 15-16).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Урджарского района Н. Караталова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района С. Зайнулдин