Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 238 "Облыстық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 123 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып және "Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы №212 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылғы 16 қыркүйектегі №238 "Облыстық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3650 тіркелген, 2014 жылғы 18, 23 қазандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.Ш. Кәрімовке жүктелсін.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О признании утратившим силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 16 сентября 2014 года № 238 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче областного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2015 года № 123
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и в соответствии с приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 марта 2015 года №212 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду)" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 сентября 2014 года №238 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче областного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3650, опубликованное 18, 23 октября 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каримова М.Ш.
Аким области Н. Ногаев