Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 39 "2014 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылғы 25 ақпандағы № 39 "2014 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Бөкей ордасы ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3455 тіркелген, 2014 жылғы 12 сәуірдегі, 2014 жылғы 19 сәуірдегі "Орда жұлдызы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Т. Қайырғалиеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Рахымжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Бокейординского района от 25 февраля 2014 года № 39 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2014 год"
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 16 января 2015 года № 3.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бокейординского района от 25 февраля 2014 года № 39 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3455, опубликовано 12 апреля 2014 года, 19 апреля 2014 года в газетах "Орда жұлдызы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Т. Кайргалиеву.
Аким района Н. Рахимжанов