Қаулының күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 247 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 201 "Жаңақала ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі Л. Хайретдинов

О признании утратившим силу постановления
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 16 октября 2015 года № 247
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Жангалинского районного акимата № 201 от 14 августа 2015 года "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отделенных населенных пунктах Жангалинского района".
Аким района Л. Хайретдинов