Көкшетау қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № А-2/344 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Көкшетау қаласы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Көкшетау қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/83 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 1 қарашадағы № А-11/2062 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 3893 болып тіркелген, 2013 жылдың 27 қарашасында "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Маржықпаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24 февраля 2016 года № А-2/344
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау от 1 ноября 2013 года № А-11/2062 "О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 21 января 2009 года № А-1/83 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Кокшетау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3893, опубликовано 27 ноября 2013 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города Е.Маржикпаев