Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 5С-46/11 "Степногорск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 5С-49/5 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабының 2-тармағына, 21-1 бабының 2-тармағына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Степногорск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 5С-46/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5120 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 желтоқсанда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" өңірлік қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Алпысбаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Ғ.Көпеева

О признании утратившим силу решения Степногорского городского маслихата от 23 ноября 2015 года № 5С-6/11 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Степногорского городского маслихата"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 5С-49/5
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1, пунктом 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Степногорского городского маслихата" от 23 ноября 2015 года № 5С-46/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5120, опубликовано 17 декабря 2015 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск").
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
городского маслихата С.Алпысбаев
Секретарь городского
маслихата Г.Копеева