Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы № 24/2 "Аршалы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімнің күші жойылған деп тануы туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 5/9 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 24 мамырдағы "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 26 ақпандағы № 24/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2014 жылғы 8 ақпанда № 4081 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 26 ақпанда № 18 "Аршалы айнасы", 2014 жылғы 26 ақпанда № 33 "Вперед" газеттерде жарияланған) шешімнің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап өз күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
И.Слободянюк
Аршалы аудандық
мәслихат хатшысы
Қ.Шедербеков

О признании утратившим силу решения Аршалынского районного маслихата от 26 февраля 2014 года № 24/2 "Об утверждении регламента Аршалынского районного маслихата"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24 мая 2016 года № 5/9
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении регламента Аршалынского районного маслихата"" от 26 февраля 2014 года № 24/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 апреля 2014 года № 4081, опубликовано в районных газетах "Аршалы айнасы" 26 апреля 2014 года № 18, "Вперед" 26 апреля 2016 года № 33).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
И.Слободянюк
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков