Атбасар ауданы әкімдігінің қаулысын күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № а-2/55 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңдарына сәйкес, заң күшіндегі нормативтік-құқықтық актілерді қолданыстағы заңнамаға сәйкестігін келтіру мақсатында, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 қаңтардағы № а-1/15 «Атбасар ауданында жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» қаулысы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-131 тіркелген, 2010 жылғы 2 сәуірде «Атбасар» және 2010 жылғы 2 сәуірдегі «Простор» газеттерінде жарияланған қаулының күші жойылды деп танылсын.
2.Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Никишов

О признании утратившим силу постановления акимата Атбасарского района
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 16 февраля 2016 года № а-2/55
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях приведения подзаконных нормативных правовых актов в соответствие с действующим законодательством акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Атбасарского района от 20 января 2010 года № а-1/15 «Об установления квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в Атбасарском районе», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1 - 5- 131, опубликовано от 2 апреля 2010 года в районной газете «Атбасар», от 2 апреля 2010 года в районной газете «Простор» признать утратившим силу.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А.Никишов