Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 5С 23/1 "Атбасар аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 6С 3/9 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республиксының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 - бабының 5) - тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 5С 23/1 "Атбасар аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4192 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымдағы "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға тиіс.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Безверхова Н.А.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.

О признании утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 5С 23/1 "Об утверждении регламента Атбасарского районного маслихата"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 июня 2016 года № 6С 3/9
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 5С 23/1 "Об утверждении регламента Атбасарского районного маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4192, опубликованного в районных газетах от 6 июня 2014 года "Атбасар" и "Простор").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
районного маслихата
Безверхова Н.А.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.