Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы № 5С37-3 "Егіндікөл аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 5С42-3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және құқықтық мониторинг жүргізу негізінде Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы № 5С37-3 "Егіндікөл аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылғы 30 қарашада № 5102 болып тіркелген, аудандық "Егіндікөл" газетінде 2015 жылғы 07-14 желтоқсанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Сақанов
Аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Ж.Алпыспаев

О признании утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 10 ноября 2015 года № 5С37-3 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Егиндыкольского районного маслихата"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 января 2016 года № 5С42-3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании проведения правового мониторинга Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 10 ноября 2015 года № 5С37-3 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Егиндыкольского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 ноября 2015 года № 5102, опубликовано от 07-14 декабря 2015 года в районной газете "Егіндікөл").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Саканов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Ж.Алпыспаев