Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С34-6 "Егіндікөл ауданында Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 6С4-12 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С34-6 "Егіндікөл ауданында Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 4761 болып тіркелген, "Егіндікөл" аудандық газетінде 2015 жылғы 4 мамырда жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мыслихаты сессиясының төрағасы М. Серикбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Абилов

О признании утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 5С34-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Егиндыкольского района"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2016 года № 6С4-12
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании проведения правового мониторинга Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 5С34-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 апреля 2015 года № 4761, опубликовано 4 мая 2015 года в районной газете "Егіндікөл");
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии районного маслихата М.Серикбаев
Секретарь районного маслихата Б.Абилов