Есіл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 шілдедегі № а-7/284 "Жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № а-5/169 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 шілдедегі № а-7/284 "Жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылы 6 тамызда №1-11-160 болып тіркелген, "Жаңа Есіл" аудандық газетінде 2012 жылдың 24 тамызында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының көшірмесі Ақмола облысының Әділет департаментіне жіберілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Д.Б.Есжановқа жүктелсін.
4. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қалжанов

Об утрате силы постановления акимата Есильского района от 9 июля 2012 года № а-7/284 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 19 мая 2016 года № а-5/169
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства" от 9 июля 2012 года № а-7/284 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 августа 2012 года № 1-11-160, опубликовано 24 августа 2012 года в районной газете "Жаңа Есіл").
2. Копию настоящего постановления акимата Есильского района направить в Департамент юстиции Акмолинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Есжанова Д.Б.
4. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района А.Калжанов