Жақсы ауданының 2015 жылғы 22 сәуірдегі № а-3/93 "Жақсы ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекеме бекіту туралы ережені" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № а-3/88 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы", Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жақсы жаршысы" газетінде 2015 жылы 8 маусым № 4803 тіркелген, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жыл 22 сәуір "Жақсы ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі ережені бекіту туралы Жақсы ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары А.Т.Жапаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков

О признании утратившим силу постановления акимата Жаксынского района от 22 апреля 2015 года № а-3/93 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Жаксынского района"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № а-3/88
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жаксынского района "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Жаксынского района" от 22 апреля 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4803, опубликовано 8 июня 2015 в газете "Жаксынский вестник").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жапарова А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К.Суюндиков