Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 5ВС-27-4 "Жақсы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 маусымдағы № 6ВС-4-7 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 5ВС-27-4 "Жақсы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 16 мамырда № 4191 болып тіркелген, 2014 жылдың 26 мамырында "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов

О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 16 апреля 2014 года № 5ВС-7-4 "Об утверждении регламента Жаксынского районного маслихата"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 июня 2016 года № 6ВС-4-7
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата от 16 апреля 2014 года № 5ВС-27-4 "Об утверждении регламента Жаксынского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4191 от 16 мая 2014 года, опубликовано 26 мая 2014 года в районной газете "Жаксынский вестник").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель
сессии Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов