Зеренді ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № А-1/81 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдық жерде жұмыс істейтін және азаматтық қызметші болып табылатын әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандардың лауазымдар тізбесін айқындау туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 135 қаулысына өзгерістер енгізу туралы Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № А-1/359 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4888 болып тіркелген, 2015 жылдың 31 шілдесінде "Зерен" және "Зерделі Зеренді" газеттерінде жарияланған").
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Мұратұлы

О признании утратившим силу постановления акимата Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 19 февраля 2016 года № А-1/81
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Зерендинского района от 29 июня 2015 года № А-1/359 "О внесении изменений в постановление акимата Зерендинского района от 17 марта 2014 года № 135 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской месности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4888, опубликовано 31 июля 2015 года в газетах "Зерен" и "Зерделі Зеренді").
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким Зерендинского района А.Муратулы