Зеренді аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 14 наурыздағы № 23-191 "Зеренді аудандық мәслихаттың регламентін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-28 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабын, 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мақсатымен, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді аудандық мәслихаттың регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 14 наурыздағы № 23-191 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4092 тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Зерделі-Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г.Шегенова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев

О признании утратившим силу решения Зерендинского районного маслихата от 14 марта 2014 года № 23-191 "Об утверждении регламента Зерендинского районного маслихата"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2016 года № 4-28
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зерендинского районного маслихата от 14 марта 2014 года № 23-191 "Об утверждении регламента Зерендинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4092, опубликовано от 25 апреля 2014 года в районных газетах "Зерделі-Зеренді", "Зерен").
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии Г.Шегенова
Секретарь
районного маслихата
К.Аугалиев