Сандықтау аудандық мәслихат сессия шешімінің күшінің жойылуы туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 2/5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабынының 5 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 36/2 "Сандықтау ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (2015 жылы 11 қыркүйекте Ақмола облысының Әділет департаментінде 5008 нөмірімен тіркелген) шешімінің күші жойылсын деп танылсын.
2. Нақты шешім қол қойылғаннан кейін күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ш.Докаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников

О признании утратившими силу решения Сандыктауского районного маслихата
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2016 года № 2/5
В соответствии пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Сандыктауского районного маслихата "О повышении ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения Сандыктауского района" от 11 сентября 2015 года № 36/2 (Зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 12 октября 2015 года № 5008).
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
Ш.Докаев
Секретарь
районного маслихата
С.Клюшников