"Целиноград ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Целиноград ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № А-6/299 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № А-1/125 қаулысы
"Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № А-6/299 "Целиноград ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 21 қаңтарда № 1-17-144 болып тіркелді) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды Целиноград ауданы әкімінің орынбасары А.Қ.Айткужиноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі М.Таткеев

О принании утратившим силу постановление акимата Целиноградского района от 31 декабря 2010 года № А-6/299 "Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам населения по Целиноградскому району
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 18 марта 2016 года № А-1/125
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Целиноградского района от 31 декабря 2010 года № А-6/299 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Целиноградскому району" (Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 21 января 2011 года № 1-17-144).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Айткужинову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района М.Таткеев