Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № С-26/4 "Шортанды аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 маусымдағы № С-4/3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы негізінде Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № С-26/4 "Шортанды ауданандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2014 жылдың 24 мамында № 4149 тіркелген 2014 жылдың 24 мамырында аудандық "Вести" газетінде және 2014 жылдың 24 мамырынданда аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы А.Қожамсейітов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д.Отаров

О признании утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № С-26/4 "Об утверждении Регламента Шортандинского районного маслихата"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 июня 2016 года № С-4/3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № С-26/4 "Об утверждении Регламента Шортандинского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4149, опубликовано 24 мая 2014 года в районной газете "Вести" и 24 мая 2014 года в районной газете "Өрлеу").
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии районного маслихата А.Кожамсеитов
Секретарь районного маслихата Д.Отаров