Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 5С-29/3 шешімі өз күшін жойды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 маусымдағы № 6С-3/1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Бурабай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі Бурабай аудандық мәслихаттың № 5С-29/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4194 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ІІІ (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
Ж.Бектұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов

О признании утратившим силу решения Бурабайского районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 5С-29/3
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 8 июня 2016 года № 6С-3/1
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурабайского районного маслихата "Об утверждении регламента Бурабайского районного маслихата" от 15 апреля 2014 года № 5С-29/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4194, опубликовано 5 июня 2014 года в районной газете "Бурабай" и "Луч").
2. Данное решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель
ІІI (внеочередной) сессии
районного маслихата
Ж.Бектуров
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов