"Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 11 маусымдағы № 5С-43/2 шешіміне қосымшаның 2-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 6С-5/7 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 11 маусымдағы № 5С-43/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 шілдеде аудандық "Бурабай", "Луч" газеттерінде жарияланған) шешіміне қосымшаның 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
V
сессиясының төрағасы
Ж.Бектұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов

О признании утратившим силу пункта 2 приложения к решению Бурабайского районного маслихата от 11 июня 2015 года № 5С-43/2 "О внесении изменений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19 июля 2016 года № 6С-5/7
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу пункт 2 приложения к решению Бурабайского районного маслихата "О внесении изменений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата" от 11 июня 2015 года № 5С-43/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4867, опубликовано 30 июля 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
2. Данное решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель V сессии
районного маслихата
Ж.Бектуров
Секретарь районного маслихата У.Бейсенов