Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 400 қаулысының күшін жойылды теп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 184 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 400 "Ақтөбе облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін анықтау туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4616 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 22 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 2 ноября 2015 года № 400
Постановление акимата Актюбинской области от 5 мая 2016 года № 184
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 2 ноября 2015 года № 400 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4616, опубликованное 22 декабря 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев