Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 309 қаулысының күшін жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 374 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 309 "Өнеркәсіп және экспорттық бақылау саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4519 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 6 қазанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 17 августа 2015 года № 309
Постановление акимата Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 374
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 17 августа 2015 года № 309 "Об утверждении регламента государственной услуги в области промышленности и экспертного контроля" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4519, опубликованное 6 октября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев