Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 463 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 413 қаулысы
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 463 "Ақтөбе облысының мемлекеттік сатып алулар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4709 тіркелген, "Ақтөбе" газетінде 2016 жылғы 30 қаңтарда және "Актюбинский вестник" газетінде 2016 жылғы 1 ақпанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 25 декабря 2015 года № 463
Постановление акимата Актюбинской области от 30 сентября 2016 года № 413
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 25 декабря 2015 года № 463 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по государственным закупкам Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4709, опубликованное 30 января 2016 года в газете "Ақтөбе" и 1 февраля 2016 года в газете "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев