Ақтөбе қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 3 "Ақтөбе қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 179 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 4
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 3 "Ақтөбе қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 179 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4205 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 наурыздағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы С.Нәбиге жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Сағын

О признании утратившим силу решения акима города от 26 февраля 2015 года № 3 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Актобе от 20 января 2014 года № 179 "Об образовании избирательных участков на территории города Актобе"
Решение акима города Актобе Актюбинской области от 26 мая 2016 года № 4
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Актобе от 26 февраля 2015 года № 3 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Актобе от 20 января 2014 года № 179 "Об образовании избирательных участков на территории города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных - правовых актов за № 4205, опубликованное 3 марта 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города С. Наби.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Сағын