Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 417 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына сәйкес және нормативтік базаны заңнамаға сәйкестіндіру мақсатында, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Ақтөбе қалалық мәслихатының
сессия төрағасы
Б. Жампеисов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс отыз тоғызыншы сессиясының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 417 шешіміне қосымша
№/№
Актінің түрі
Тіркеу номері мен мерзімі
1

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 января 2016 года № 417
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях приведения в соответствие с законодательством нормативной базы, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Актобе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Б. Жампеисов
Секретарь маслихата
города Актобе
С. Шинтасова
Приложение к решению № 417 очередной внеочередной тридцать девятой сессии маслихата города Актобе от 15 января 2016 года
№№
Наименование акта
Дата и номер государственной регистрации
1

№ 282 Шешім 2014 жылғы 23 желтоқсан 2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы.
2014 жылғы 28 желтоқсан № 3726
2
№ 316 Шешім 2015 жылғы 25 ақпан, 4 наурыз "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.
2015 жылғы 17 наурыз № 4239
3
№ 324 Шешім 2015 жылғы 6 сәуір "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.

Решение № 282 от 23 декабря 2014 года О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы.
28 декабря 2014 года за № 3726
2
Решение № 316 от 25 февраля, 4 марта 2015 года О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы".
17 марта 2015 года за № 4239
3
Решение № 324 от 6 апреля 2015 года О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы".

2015 жылғы 15 сәуір № 4308
4
№ 333 Шешім 2015 жылғы 10 маусым "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.
2015 жылғы 26 маусым № 4388
5
№ 359 Шешім 2015 жылғы 31 шілде, 6 тамыз "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.

15 апреля 2015 года за № 4308
4
Решение № 333 от 10 июня 2015 года О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы".
26 июня 2015 года за № 4388
5
Решение № 359 от 31 июля, 6 августа 2015 года О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы".

2015 жылғы 18 тамыз № 4466
6
№ 384 Шешім 2015 жылғы 6, 9 қараша "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.
2015 жылғы 18 қараша № 4581
7
№ 325 Шешім 2015 жылғы 6 сәуір Ақтөбе қаласының ауылдық округтарына 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын айқындау туралы.

18 августа 2015 года за № 4466
6
Решение № 384 от 6, 9 ноября 2015 года О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы".
18 ноября 2015 года за № 4581
7
Решение № 325 от 6 апреля 2015 года Об определении мер предоставления социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские округа города Актобе в 2015 году.

2015 жылғы 6 мамыр № 4321

6 мая 2015 года за № 4321