Аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 146 "Әйтеке би аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 тамыздағы № 62 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 146 "Әйтеке би аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3886 тіркелген, 2014 жылы 22 мамырда №20 аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихат хатшысының
сессия төрағасы уақытша міндетін атқарушы
С.Нуржанов С.Біртаева

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 146 "Об утверждении Регламента Айтекебийского районного маслихата"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 62
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 146 "Об утверждении Регламента Айтекебийского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3886, опубликовано 2014 году 22 мая № 22 в районной газете "Жаңалық жаршысы");
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия решения.
Председатель сессии Временно исполняюший обязанности
районного маслихата секретаря районного маслихата
С.Нуржанов С.Биртаева