Әйтеке би ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 35 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 06 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 35 "2015 жылы әскерге шақыру учаскесіне тiркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4121 болып тіркелген, "Жаңалық жаршысы" газетінде 2015 жылғы 08 қантарда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
Аудан әкімінің міндетін
атқарушы: Т.Рахметов

О признании утратившим силу решения акима Айтекебийского района от 10 декабря 2014 года № 35
Решение акима Айтекебийского района Актюбинской области от 22 июля 2016 года № 06
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Айтекебийского района РЕШИЛ:
1.      Признать утратившим силу решения акима Айтекебийского района от 10 декабря 2014 года №35 "Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2015 году" (зарегистрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4121, опубликованное 08 января 2015 года в газете "Жаңалық жаршысы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанности
аким района: Т.Рахметов