Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы "Әйтеке би ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 138 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 289 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және аудан әкімінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 01-27/ 69 ұсынысына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы "Әйтеке би ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 138 шешімінің (2014 жылғы 12 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3812 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда № 13 "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудандық маслихаттың Аудандық маслихаттын сессия
төрағасы: хатшысы:
Ж.Қамбаров А.Ермағамбет

О признании утратившим силу решение Айтекебийского районного маслихата от 24 февраля 2015 года № 138 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Айтекебийском районе"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 14 января 2016 года № 289
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и представлением акима района № 01-27/69 от 11 января 2016 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу решение Айтекебийского районного маслихата № 138 от 24 февраля 2014 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Айтекебийском районе" (зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области № 3812 12 марта 2014 года, опубликованное 28 марта 2014 года в газете "Жаналық жаршысы" № 13)
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Ж.Камбаров А.Ермағамбет