Аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 238 "Әйтеке би ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 305 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару жіне өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7 бабының 3 тармағына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 238 "Әйтеке би ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4335 тіркелген, 2015 жылғы 11 маусымында "Жаңалық жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы: хатшысы:
Ж.Қамбаров А.Ермағамбет

О признание утратившим силу решение районного маслихата № 238 от 29 мая 2015 года "Об определении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айтекебийского района в 2015году"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 305
В соотвествии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоупралении в Республики Казахстан", с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата № 238 "Об определении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айтекебийского района в 2015 году" от 12 мая 2015 года, зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4335, опубликованное в районной газеты "Жаңалық жаршысы" 11июня 2015 года.
2. Настоящее решение в вступает в силу по истечению десяти календарных дней со дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата: районного маслихата:
Ж.Камбаров А.Ермағамбет