Алға аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 32 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 63 баптарына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының төмендегідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 ақпандағы № 136 "Алға аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3826 тіркелген, 2014 жылғы 8 сәуірде аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған);
2) Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 12 ақпандағы № 261 "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4790 тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірде аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
А.Нұрғалиев Б.Жұмабаев

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23 июня 2016 года № 32
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 27, 63 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу нижеследующих решений Алгинского районного маслихата:
1) Решение районного маслихата от 19 февраля 2014 года № 136 "Об утверждении Регламента Алгинского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3826, опубликованное 8 апреля 2014 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда");
2) Решение районного маслихата от 12 февраля 2016 года № 261 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарата Алгинского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4790, опубликованное 14 апреля 2016 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
А.Нургалиев Б.Жумабаев