Байғанин ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 20 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 6 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына сәйкес, Байғанин ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 20 "2016 жылы әскерге шақыру учаскесіне тiркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" шешімінің (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4662 болып тiркелген, аудандық "Жем Сағыз" газетінде 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 3 (7317) санында және 2016 жылғы 15 қаңтарда "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж. Абитовке жүктелсін.
М. Аққағазов

Об утрате силы решения акима Байганинского района от 10 декабря 2015 года № 20
Решение акима Байганинского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 6.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утратить силу решения акима Байганинского района от 10 декабря 2015 года № 20 " Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2016 году" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4662, официально опубликованное в районной газете "Жем Сағыз" 21 января 2016 года за № 3 (7317) и ИПС "Адилет" 15 января 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Ж. Абитова.
Аккагазов М.