Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 87 "Ырғыз ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 наурыздағы № 51 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы № 421-V "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықтың көші-қоны және жұмыспен қамтылуы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 87 "Ырғыз ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі М. ДУАНБЕКОВ

О признании утратившим силу постановления акимата Иргизского района от 28 мая 2012 года № 87 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Иргизскому району"
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 9 марта 2016 года № 51
В соответствии закона от 24 ноября 2015 года № 421-V "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции и занятости населения" и со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Иргизского района от 28 мая 2012 года № 87 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Иргизскому району".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района М. ДУАНБЕКОВ