"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарғалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 7 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтық құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарғалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы №7 (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3787 болып тiркелген, аудандық "Қарғалы" газетінде 2014 жылғы 13 наурыздағы № 11 (4768) санында және 2014 жылғы 12 қаңтарда "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуы бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы С.Мұхтасаровқа жүктелсін.
Аудан әкімі Р.Сыдықов

О признании утраты силы решения акима Каргалинского района от 26 февраля 2014 года № 7 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 05 апреля 2016 года № 7
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", аким Каргалинского района РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения акима Каргалинского района от 26 февраля 2014 года № 7 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3787, официально опубликованное в районной газете "Қарғалы" 13 марта 2014 года за № 11 (4768) и ИПС "Адилет" 12 марта 2014 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района С.Мухтасарова.
Аким района Р.Сыдыков