Қобда аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 268 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес және нормативтік базаны заңнамаға сәйкестіндіру мақсатында, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылсын.
2. Осы шешім қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Мәслихат сессиясының Аудандық
төрайымы мәслихаттың хатшысы
Г. БАЛГАРИНА Л. ИСМАҒАМБЕТОВА
Қобда аудандық мәслихатының
он сегізінші сессиясының
29 ақпандағы 2016 жылғы
№ 268 шешіміне қосымша
№/№
Актінің түрі
Тіркеу номері мен мерзімі
1
Қобда аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 мамырдағы № 205 "2015 жылы Қобда ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету туралы"
2015 жылы 17 маусымда № 4361
2
Қобда аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 қарашадағы № 221 "2015 жылы Қобда ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету туралы" 2015 жылғы 26 мамырдағы № 205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
2015 жылы 20 қарашада № 4587

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Хобдинского района
Решение маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 268
На основании статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях приведения в соответствие с законодательством нормативной базы Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ
1. Признать утратившими силу некоторые решения Хобдинского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение в водится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарьрайонного маслихата
Г. БАЛГАРИНА Л. ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение к решению № 268
в очередной восемнадцатой
сессии Хобдинского маслихата
от 29 февраля 2016 года
№/№
Наименование акта
Номер и дата регистрации
1
от 26 мая 2015 года № 205 "О предоставлении социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Хобдинского района в 2015 году".
17 июня 2015 года
№4361
2
от 4 ноября 2015 года № 221 "О внесении изменении в решение от 26 мая 2015 года №205 "О социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Хобдинского района в 2015 году"
20 ноября 2015 года
№4587