"Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 23 ақпандағы № 226 Мәртөк аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслиахтының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 18 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 226 "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4810 тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырда "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Мәртөк аудандық мәслихаттың сессия төрайымы Н. Хусаинова
Мәртөк аудандық мәслихат хатшысы Ә. Әлмұхамбетов

О признании утратившим силу решения Мартукского районного маслихата от 23 февраля 2016 года № 226 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Мартукского районного маслихата"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 18
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мартукского районного маслихата от 23 февраля 2016 года № 226 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Мартукского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4810, опубликованное 26 мая 2016 года в газете "Мәртөк тынысы").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата Н. Хусаинова
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Альмухамбетов