Темір ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 1 "2015 жылы әскерге шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданының әкімінің 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес аудан әкімідігі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 1 "2015 жылы әскерге шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4196 тіркелген, 2015 жылдың 13 ақпанда "Темір" газетінің № 7 санында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Ізбасовқа жүктелсін.
Аудан әкімі Б.Қаниев

О признании утратившим силу решение акима Темирского района № 1 от 19 января 2015 года "Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2015 году"
Решение акима Темирского района Актюбинской области от 05 января 2016 года № 1
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Темирского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Темирского района № 1 от 19 января 2015 года "Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2015 году" (зарегистртированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4196, опубликовано в газете "Темир" № 7 от 13 февраля 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возлагается на заместителя акима района Б.Избасова
Аким района Б.Каниев