Хромтау ауданы Құдықсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "Хромтау ауданы Құдықсай ауылдық округі "Даулет" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс шараларын белгілеу туралы" № 5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Құдықсай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл Шаруашылық Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Хромтау аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік бас инспекторының 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 15-2/568 ұсынысы негізінде Құдықсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Құдықсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 5 "Хромтау ауданы Құдықсай ауылдық округі "Даулет" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4663 санымен тіркелген, аудандық "Хромтау" газетінде 2015 жылдың 19 қарашада № 46 санда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды әкім аппаратының бас маманы Баймешов А.М. жүктеймін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Құдықсай ауылдық округінің әкімі Н.С.Ізтлеуов

О признании утратившим силу решения акима Кудуксайского сельского округа Хромтауского района № 5 от 10 декабря 2015 года "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Даулет" Кудуксайского сельского округа Хромтауского района"
Решение акима Кудуксайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 27 сентября 2016 года № 4
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Хромтауской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан за № 15-2/568 от 26 сентября 2016 года аким Кудуксайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Кудуксайского сельского округа Хромтауского района от 10 декабря 2015 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Даулет" Кудуксайского сельского округа Хромтауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4663, опубликованное в районной газете "Хромтау" за № 46 от 19 ноября 2015 года).
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима округа Баймешова А.М..
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кудуксайского сельского округа Изтлеуов Н.С.