Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 04 ақпандағы "Алматы облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №58 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы №338 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 04 ақпандағы "Алматы облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №58 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 11 наурызында №3751 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте бір апталық мерзімде:
1) Алматы облысының әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы хабарласын;
2) осы қаулыны ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Өнербаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А. Баталов

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 04 февраля 2016 года №58 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по развитию языков Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 29 июня 2016 года № 338
В соответствии со статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области"Обутверждении Положения государственного учреждения "Управления по развитию языков Алматинской области" от 04 февраля 2016 года №58(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от № 3751).
2. ГУ "Управление по развитию языков Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в недельный срок:
1) известить органы юстиции Алматинской области о принятии настоящего постановления;
2) принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Унербаева Б.А.
Акимобласти А. Баталов